FILT.G.GS 237 TCN L142 60210068

ŠIFRA: 60210068

Stara cena: 683 din  

615 din

internet popust: 68 din (10%)
-10%
Ima na stanju.

FILT.G.GS 237 TCN L142 60210068

 

Proizvođač vozilaModel vozilaGodište
od
Godište
do
ccmkWKSGorivoŠasija
AUDIA3 (8L1) 1.9 TDI01.09.9601.07.0118966690DizelHatchback
AUDIA3 (8L1) 1.9 TDI01.10.00 189674100DizelHatchback
AUDIA3 (8L1) 1.9 TDI01.08.9701.07.01189681110DizelHatchback
AUDIA3 (8L1) 1.9 TDI01.08.00 189696130DizelHatchback
AUDIA4 (8E2, B6) 1.9 TDI01.05.0101.12.04189674101DizelSedan
AUDIA4 (8E2, B6) 1.9 TDI01.11.0001.12.04189696130DizelSedan
AUDIA4 (8EC, B7) 1.9 TDI01.11.0401.06.08189685116DizelSedan
AUDIA6 (4B, C5) 1.9 TDI01.08.0101.01.05189696130DizelSedan
FIATPALIO (178BX) 1.7 TD01.02.9701.10.0316975271DizelHatchback
FIATPUNTO (176) 1.7 TD01.01.9401.09.9916985271DizelHatchback
SEATLEON (1M1) 1.9 TDI01.05.0301.06.06189696130DizelHatchback
SEATLEON (1M1) 1.9 TDI01.02.0101.06.061896110150DizelHatchback
SEATTOLEDO II (1M2) 1.9 TDI01.05.0301.05.06189696130DizelSedan
SEATTOLEDO II (1M2) 2.3 V501.04.9901.05.012324110150BenzinSedan
SEATTOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V01.05.0101.05.062324125170BenzinSedan
SKODAOCTAVIA (1U2) 1.9 SDI01.06.9701.12.0318965068DizelHatchback
SKODAOCTAVIA (1U2) 1.9 TDI01.09.9601.03.1018966690DizelHatchback
SKODAOCTAVIA (1U2) 1.9 TDI01.08.9701.01.06189681110DizelHatchback
SKODAOCTAVIA (1U2) 1.9 TDI01.09.0201.09.04189696130DizelHatchback
SKODASUPERB (3U4) 1.9 TDI01.08.0201.10.05189674101DizelSedan
SKODASUPERB (3U4) 1.9 TDI01.02.0201.03.08189696130DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 SDI01.10.9801.05.0518965068DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 TDI01.10.9801.06.0118966690DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 TDI 4motion01.09.0001.05.05189674101DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 TDI01.10.9801.06.01189681110DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 TDI01.12.9801.06.01189685115DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 TDI01.11.0001.05.05189696130DizelSedan
VWBORA (1J2) 1.9 TDI01.05.0001.05.051896110150DizelSedan
VWGOLF IV (1J1) 1.9 SDI01.08.9701.06.0518965068DizelHatchback
VWGOLF IV (1J1) 1.9 TDI01.10.9701.05.0418966690DizelHatchback
VWGOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion01.09.0001.06.05189674101DizelHatchback
VWGOLF IV (1J1) 1.9 TDI01.08.9701.05.04189681110DizelHatchback
VWGOLF IV (1J1) 1.9 TDI01.12.9801.06.01189685115DizelHatchback
VWGOLF IV (1J1) 1.9 TDI01.11.0001.06.05189696130DizelHatchback
VWGOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion01.02.0001.06.051896110150DizelHatchback
VWLT 28-35 I Sanduk (281-363) 2.7 D01.11.7501.01.8027104865DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.5 SDI01.09.9601.07.0624615575DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.5 TDI01.05.0101.07.0624616183DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.5 TDI01.05.9901.07.0624616690DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.5 TDI01.05.0101.07.0624617095DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.5 TDI01.05.9601.08.99246175102DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.5 TDI01.05.9901.07.06246180109DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.8 TDI01.06.9701.12.98279992125DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.8 TDI01.01.9901.07.06279996130DizelSanduk
VWLT 28-46 II Sanduk (2DX0AE) 2.8 TDI01.04.0201.07.062799116158DizelSanduk

Fabrika/proizvođač

Fabrički broj/OE broj


ALCO FILTERSP-1041
ALCO FILTERSP-1259
BOSCH450906288
BOSCH450906295
BOSCH450906298
BOSCH450906350
BOSCH450906374
BOSCH450906375
CHAMPIONL142
CHAMPIONL273
CLEAN FILTERSDN904
CLEAN FILTERSDN993
COOPERSFSM4129
CROSLAND5057K
CROSLAND5111
DELPHIFF0104
DELPHIFF20009
DELPHIHDF515
DELPHIHDF531
FEBI BILSTEIN21602
FEBI BILSTEIN21622
FIAAMFP5359
FIAAMFP5535
FIAT46473803
FILTRONPP839/1
FILTRONPP839/3
FRAMPS5896
FRAMPS8949
HENGST FILTERH125WK
HENGST FILTERH70WK08
KNECHTKL147-2D
KNECHTKL147D
LAUTRETTEELG5234
LUCASHDF515
MAHLE FILTERKL147
MAHLE FILTERKL147/D
MAHLE FILTERKL147D
MAHLE FILTERKL233/2
MANN-FILTERWK853/3
MANN-FILTERWK853/3x
MANN-FILTERWK853/4
MANN-FILTERWK853-3X
MANN-FILTERWK853-4X
MAPCO63199
MEYLE1 001 270 007
MOTAQUIPVFF341
PURFLUXFCS463
PURFLUXFCS470
PUROLATORF67832
PUROLATORF68098
SOFIMAS4391NR
SOFIMAS4404NR
TECNOCARRN248
TECNOCARRN59B
TECNOCARRN70B
UFI24.404.00
UFI2439100
VAG1C0127401
VAG1CO127401
VAG1J0127399A
VAG1J0127401
VAG1J0127401A
VAG1J0127401B
VAG2D0127399
WIX FILTERSWF8046
WIX FILTERSWF8217

 

Podela po sklopu

Filter goriva

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

  Artikal Šifra Cena  
FILT.G.DN993/L142 60210014

ŠIFRA: 60210014

1,332 din

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.

 
Učitavanje...