Klinasti rebrasti kais 6PK1565 DAYCO 60510131

ŠIFRA: 60510131

Stara cena: 1,367 din  

1,230 din

internet popust: 137 din (10%)
-10%
Ima na stanju.
EAN 80 21787 50736 2
Broj rebara 6
Duzina [mm] 1565
Model: Ccm: Od: Do: KW: KS: Cilin: Gorivo: Šasija:
CITRO BERLINGO I Sanduk (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)136007.1996-55754BenzinSanduk
CITRO NEMO Sanduk (AA_) 1.4136002.2008-54734BenzinSanduk
PEUGE BIPPER (AA_) 1.4136002.2008-54734BenzinSanduk
PEUGE RANCH Sanduk (5) 1.4136011.2002-10.200654734BenzinSanduk
CITRO BERLINGO (MF) 1.4136011.2002-10.200553724BenzinTransportno vozilo (Van)
PEUGE RANCH Transportno vozilo (Van) (5F) 1.4136011.2002-10.200654734BenzinTransportno vozilo (Van)
CITRO NEMO Kombi 1.4136004.2009-54734BenzinKombi
PEUGE BIPPER Tepee 1.4136004.2008-54734BenzinKombi
PEUGE 206+ (T3E) 1.4 i136001.2009-55754BenzinHatchback

OE Brojevi

Proizvodjač: Šifra:
BMW11287520072
CITROeN5750XA
CITROEN/PEUGEOT5750GZ
CITROEN/PEUGEOT5750KX
CITROEN/PEUGEOT5750PR
CITROEN/PEUGEOT5750RF
CITROEN/PEUGEOT5750T3
CITROEN/PEUGEOT5750Y4
CITROEN/PEUGEOT5750Z2
CITROEN/PEUGEOT5750Z3
CITROEN/PEUGEOT96316038
CITROEN/PEUGEOT9631603880
CITROEN/PEUGEOT9638007780
CITROEN/PEUGEOT9651255780
FORD6511601
FORD6511602
FORD88WF6C301C1B
FORD88WF6C301C2B
PEUGEOT5750XA
PEUGEOT5750YE
ROVERGFB1122
TOYOTA9091602469
TOYOTA90916W2005
VOLVO3417142

Zamene

Proizvodjač: Šifra:
CONTITECH 
CONTITECH6PK1564
CONTITECH80 21787 50736 2
GATES68410
GOODYEAR6PK1563
HUTCHINSON6K1564
KuHLER SCHNEIDER100PV
LUCAS DIESELKKB156
MINTEX6PK1563
MOPRODMMR61563
QUINTON HAZELLQBR61563
SKFVKMV6PK1560
SKFVKMV6PK1564
Zemlja proizvodnje:
Šifra AP Sport: 60510131

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.

 
Učitavanje...