FILT.U.DO215/C103 60110039

ŠIFRA: 60110039

Stara cena: 344 din  

310 din

internet popust: 34 din (10%)
-10%
Ima na stanju.
Filter sa navojem
 
Visina [mm] 87
Spoljasnji precnik [mm] 76
Unutrasnji precnik [mm] 71
Dimenzija navoja 3/4'x16
         
         
Model:Ccm:Od:Do:KW:KS:Cilin:Gorivo:Šasija:
FORD ESCORT  (AFH, ATH) 1100109801.1968-12.197432454BenzinSedan
FORD ESCORT  (AFH, ATH) 1100109806.1968-06.197133454BenzinSedan

 

OE Brojevi

Proizvodac:Šifra:
FORD1457512
FORD1462805
FORD1498014
FORD1536304
FORD1553370
FORD1555370
FORD1559937
FORD5002530
FORD5003329
FORD5003331
FORD5003930
FORD5003968
FORD5004926
FORD5011780
FORD5011782
FORD5013143
FORD5013319
FORD6041176
FORDA700X6714AA
FORDA760X6714KA
OPEL09281199
OPEL2866477/VP
OPEL650352
OPEL650364
OPEL650365
OPEL650370
OPEL650371
OPEL650373
OPEL650400
OPEL90027778
OPEL9281199
OPELVOF136

 

Zamene

Proizvodjač:Šifra:
ACDelcoPF34
ACDelcoSD
ALCO FILTERSP845
ALCO FILTERSP9000
BOSCH0 451 102 056
BOSCH451102056
CLEAN FILTERSDO215
CLEAN FILTERSDO261
COOPERSZ25
CROSLAND306
CROSLAND573
DONIT FILTER431066
DONIT FILTER431076
FORD50 10874 20103 3
FRAMPH 966B
FRAMPH2834
FRAMPH2872
FRAMPH2934
HENGST FILTERH 90 W 01
KNECHTOC 21
KNECHTOC79
LAUTRETTEELH4089
MAHLE FILTEROC 21
MAHLE FILTEROC79
MANN-FILTERW 712
MECAFILTERELH4089
MOTORCRAFTEFL46
PBRBC-1044
PURFLUXGH 2865
PURFLUXLS149
PURFLUXLS149
PURFLUXLS205
PURFLUXLS205
PURFLUXLS858
PURFLUXLS858
PUROLATORL 17020
SOFIMA4500R
SOFIMAS4500R
SogefiProFT 4531A
SogefiProFT4747
TECNOCARR 227/R54
TECNOCARR227
TECNOCARR54
TJ FILTERSFB2099
TJ FILTERSFB5302
TJ FILTERSFB5311
TJ FILTERSFB5312
UFI23.103.00
UFI23.141.00
UNIPARTGFE148
UNIPARTGFE166
UNIPARTGFE265
VIC 
VICC009
VICC103
 
 
Zemlja proizvodnje:
Šifra AP Sport: 60110039

Podela po sklopu

Filter ulja

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.

 
 
Učitavanje...