Set kvačila 826352 VALEO 242055

ŠIFRA: 242055

Stara cena: 11,250 din  

10,125 din

internet popust: 1,125 din (10%)
-10%
Ima na stanju.
EAN 32 76428 26352 6
Precnik 1 [mm] 230
Verzija DBV
Precnik 2 [mm] 228,6
Broj zubaca 20
Profil glavcine 20x20,1x23,1
Tezina [kg] 4,936
               
Model: Ccm: Od: Do: KW: KS: Cilin: Gorivo: Šasija:
FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1A)191002.2002-11.200659804DizelHatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD191001.2003-08.200859804DizelKombi

 

ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 06.2003 1910 74 101 Dizel Hatchback
16661 2 13243 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) 10.2001 1910 74 100 Dizel Sanduk
16056 2 12513 FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1A) 02.2002 11.2006 1910 59 80 Dizel Hatchback
17136 2 13829 FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD 01.2003 08.2008 1910 59 80 Dizel Kombi
  • ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 06.2003 1910 74 101 Dizel Hatchback
  • FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) 10.2001 1910 74 100 Dizel Sanduk
  • FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1A) 02.2002 11.2006 1910 59 80 Dizel Hatchback
  • FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD 01.2003 08.2008 1910 59 80 Dizel Kombi

 

 

OE Brojevi

Proizvodac:  Šifra: 
ALFA ROMEO0055190108
ALFA ROMEO0060801995
ALFA ROMEO0071734802
ALFA ROMEO0071783482
ALFA ROMEO0071784227
ALFA ROMEO60801995
ALFA ROMEO71734802
ALFA ROMEO71783482
ALFA ROMEO71784227
FIAT55190108
FIAT71728812
FIAT71734802

Zamene

Proizvodac: Šifra:
ALFA ROMEO 
LuK623319700
LuK623320600
QUINTON HAZELLQKT2800AF
SACHS3000951289
SACHS3000951326
SACHS32 76428 26352 6
 
Zemlja proizvodnje:
Šifra AP Sport: 242055

Proizvodjač

Valeo

Podela po sklopu

Set kvačila

Podela po marki i modelu vozila

  • Fiat Punto II 1.9 JTD sa ABS-om Fiat Punto II 1.9 JTD sa ABS-om
  • Fiat Punto II 1.9 JTD bez ABS-a Fiat Punto II 1.9 JTD bez ABS-a

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.

 
Učitavanje...