KAPA RAZV.NT 2.7479PHT FACET 126012

ŠIFRA: 126012

Stara cena: 473 din  

426 din

internet popust: 47 din (10%)
-10%
Ima na stanju.
EAN 80 12510 01243 7
Model: Ccm: Od: Do: KW: KS: Cilin: Gorivo: Šasija:
ALFA 33 (905) 1.2 (905.A)118606.1983-12.198950684BenzinHatchback

 

OE Brojevi

Proizvodjač:

Šifra:

ALFA ROMEO105 48 05 011 08/02
ALFA ROMEO60714284
ALFA ROMEO60801306
ALFA ROMEO705 410
ALFA ROMEO965 868 46
BMW12 11 1 354 449
BMW12 11 1 359 874
BMW12 11 1 363 191
BMW12 11 1 363 291
BMW12 11 1 363 423
FIAT7080442
FIAT82301920
FIAT82348987
FIAT82361894
FIAT9934652
FIAT9936014
FORD0 710 254
FORD1 144 706 9
FORD1 171 025 4
FORD1 523 817
FORD3 240 336
FORD72HF-12106-AA
FORDDIFZ-12106-A
GENERAL MOTORS94 625 744
MERCEDES-BENZ000 158 18 02
MERCEDES-BENZ000 158 28 02
OPEL12 12 143
PEUGEOT5941.27
RENAULT77 01 029 263
RENAULT77 02 038 122
SAAB75 01 216
SAAB83 52 346
SAAB83 55 935
SEAT0003980665
SEATSE 021914.001A
TALBOT1353 00 00
TALBOT1356 65 00
TALBOT1832 10 01
VOLVO243797-8
VW043 905 207
VW049 905 207
VW058 905 207
VW113 905 207 B
VW113 905 207 C
ZASTAVA46600193

 

Zamene

Proizvodjač:  Šifra: 
ANGLI2208-P
BERU0 330 920 005
BERU0 330 920 006
BERU0 330 920 221
BERUVK 105
BERUVK 106
BERUVK 321
BOSCH1 235 522 056
BOSCH1 235 522 155
BOSCH1 235 522 185
BOSCH1 235 522 188
BOSCH1 235 522 189
BOSCH1 235 522 193
BOSCH1 235 522 201
BOSCH1 235 522 219
BOSCH1 235 522 227
BOSCH1 235 522 315
BOSCH1 235 522 356
BOSCH1 235 522 456
BOSCH1 235 522 908
BOSCH1 235 525 056
BOSCH9 231 140 245
BREMI8045
BREMI8045 SB
BREMI8066
EPS1.306.079
HELLAQD 0541
INTERMOTOR44190
KW806 079
LUCAS ELECTRICALDDB 413
LUCAS ELECTRICALDDB 442
LUCAS ELECTRICALDDB 472
LUCAS ELECTRICALDDB 473
MOTORCRAFTEDH 24
MOTORCRAFTEDH 24 D
MOTORCRAFTEDH 36
MOTORCRAFTEDH 130
MOTORCRAFTEPS 1.306.079
MOTORCRAFTKW 806 079
PARIS-RHONE90 246 G
RENAULT80 12510 01243 7
VALEO403 80603
VALEOB4027
VALEOCB 612
VOLVO 

 

Zemlja proizvodnje: Italija
Šifra AP Sport: 126012

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

OBAVEZNO unesite tekst (brojke i slova) sa slike.

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.

 
Učitavanje...